+370 611 00 22 3

Galaxy Xcover 4 G390HTC Desire HD

GLOCALME
Rodyti didelį paveikslėlį


GLOCALME

Kaina: 159,00 €

Užduoti klausimą apie prekę

altaltaltalt

GLOCALME

Kas yra ir kaip veikia GlocalMe ?

Tarptautinio mobilaus interneto ryšio paslauga GlocalMe, kuri veikia beveik visame pasaulyje. Vartotojai gali mėgautis pasaulinio mobiliojo ryšio tinklu už fiksuotą vienodą kainą (5c/Mb) bet kurioje šalyje, kur teikiama paslauga, arba pasirinkti paslaugų planus pagal lankomas šalis.

GlocalMe paslauga veikia per nešiojamus įrenginius, kurie suteikia „Wi-Fi“ ryšį. Ryšys tiekiamas naudojantis GSM telekomunikacijų įmonių tinklais, naudojamas stipriausias bet kurios kompanijos GSM ryšys, vietoje, kur randasi GlocalMe įrenginys, taip užtikrinant geriausią interneto ryšį vartotojui.


Ką reikėtų daryti norint pradėti naudotis GlocalMe paslaugomis?

Pas mus įsigyjate jums patinkantį GlocalMe įrenginį, užsiregistruojate savo paskyrą per įrenginį ar aplikaciją, papildote savo saskaitą jums norima suma (pay as you go) arba nusiperkate jums patinkanti duomenų planą. Nuo to momento jūs galite jungti savo išmaniuosius įrenginius prie GlocalMe kaip prie bet kurio įprasto Wi-Fi įrenginio ir beveik visame pasaulyje gauti interneto ryšį.  Išnaudojus duomenų paketą, ar pasibaigus duomenų paketui, pasipildyti galite bet kuriuo metu. Visiška laisvė - jokių sutarčių ar įsipareigojimų.


Kas sukūrė GlocalMe paslaugą?

uCloudlink Network Technology Limited kompanija sukūrė tarptautinio mobilaus interneto ryšio paslaugą GlocalMe. uCloudlink Network Technology Limited kompanija buvo įkurta 2009 metais ir turi apie 800 darbuotojų. Nuo 2014 uCloudlink Network Technology Limited koncentruojasi į patogias pasaulinio mobilaus ryšio tinklo paslaugas už prieinamą kainą.


DAUGIAU INFORMACIJOS...www.glocalme.com
alt
Svoris: 0 pounds
Matmenys: 0inches x 0inches x 0inches


© Mobilcom 2008 - 2015